ssz
Понеділок, 10.08.2020, 02:33
Грицівська школа сприяння здоров'ю
Вітаю Вас Гість | RSS
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Меню сайту
Форма входу
Partners

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

Сайт Педагогічна преса

Науково — технічний напрямок
Керівники гуртків науково-технічного напрямку разом з вихованцями  спрямовують свою діяльність на освоєння нових наукових надбань, розвиток здібностей  засобами інформаційних технологій. 
Набуті уміння та навички вихованці науково-технічних гуртків (кер. М.Я.Швець, В.А.Михалевич) неодноразово демонстрували на обласних та Всеукраїнських конкурсах. В 2011-2012 нр. переможцями Всеукраїнських конкурсів стали: 
  • Ващук Сергій – переможець Всеукраїнської виставки –конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (диплом ІІ ступеня), Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок, секція «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність у машинобудуванні» (диплом ІІ ступеня), секція «Охорона навколишнього середовища та енергозбереження» (диплом ІІІ ступеня). Отримав  спеціальну нагороду та сертифікат за участь в Національному етапі міжнародного конкурсу Intel ISEF «Intel-Техно Україна» від НТУУ «КПІ». За вагомі досягнення в 2012 році отримав запрошення на навчання в Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», де успішно навчається  зараз. 
  • Данилюк Іван – переможець Всеукраїнської виставки –конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (диплом ІІІ ступеня), переможець обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  в розділі «Ігри та іграшки з елементами техніки» (диплом І ступеня)
  • Ткачук Олександр - переможець обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  в розділі «Ігри та іграшки з елементами техніки» (диплом І ступеня), переможець Всеукраїнської виставки –конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (диплом ІІІ ступеня)
  • Андреєв Володимир (робота «Корабель надії» (диплом І ступеня)), Рожанський Артем (робота «Метелик» (диплом І ступеня)) переможці Всеукраїнської виставки –конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання 
  • Потапський Олександр – переможець обласного конкурсу - змагань з радіоелектронного конструювання (молодша вікова група) (диплом І ступеня)
  • Дубина Валентин – ІІІ місце в особистому заліку обласного Дня науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства
  • Якобчук Богдан – ІІ місце в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів.
  • Вихованці гуртка « Повітряні змії» ( кер. Михалевич В.А.) Луць Володимир Васильович, Козлюк  Олег Володимирович, Лютовський  Дмитро Миколайович, Пилюта Василь Андрійович  нагороджені дипломами III  ступеня в обласних відкритих  змаганнях  з повітряних зміїв.
Учасником обласного змагання - конкурсу учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання став вперше цього року вихованець гуртка "Початкове технічне моделювання” ( кер. Швець М.Я.) Поліщук Іван. 

Свої перші кроки в освоєнні комп'ютерної техніки на обласному заочному конкурсі  комп'ютерної графіки та анімації  продемонстрував вихованець ГШСЗ Каплун Юрій.

Неодноразову перемогу в обласних змаганнях юних фотоаматорів здобували вихованці гуртка " Юні фотолюбителі” ( кер. Румак В.М.). 

Значна увага в Грицівській школі сприяння здоров’ю приділяється залученню до роботи в гуртках дітей-інвалідів. Наполеглива робота керівників гуртків з такими дітьми дає плідні результати та перемоги в обласних конкурсах. Так, у 2011-2012н.р. Сампір Ганна (клуб «Берегиня», кер.Бабіч О.М.) посіла ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі «Знай і люби свій край», Якобчук Богдан (клуб «Діалог» кер.Шампаніна П.С.) – ІІ місце в обласному заочному конкурсі фотоаматорів «Моя Україно!» 
Зростаючи творчо та науково разом з вихованцями, готуючи основу їхнього майбутнього, досить складно прогнозувати, чим займатимуться вони через десяток років, які навички і знання їм знадобляться найбільше. Однак можна передбачити, що вміння критично мислити й ефективно здобувати знання, використовуючи сучасні комп'ютерні технології, наукові досягнення, творче бачення навколишнього світу будуть актуальними усе життя.
Пошук
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Linux Foundation © 2020