Сьогодні, в останню суботу листопада, в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів. Штучно організований і зумисне підтримуваний тоталітарним комуністичним режимом голод в Україні (а також в окремих регіонах Казахстану) з метою придушення антирадянських настроїв та виступів проти колективізації на селі призвів до величезних втрат та відчутних наслідків для наступних поколінь. Внаслідок того голоду 1932—1933 років близько 3,9 мільйона людей померли (90% із них були етнічними українцями), а 0,6 мільйона через це просто не народилися.
Тема голодомору 1932-1933рр. більше 50 років була забороненою. Тільки з кінця 1980-х правда про голодомор поступово відкривається і стає більш доступною для всіх бажаючих дивитися в очі власної історії. В Україні й нині живуть десятки тисяч людей, котрі зберігають пам"ять про жахливі події голодомору й можуть донести унікальні свідчення до нинішнього та прийдешніх поколінь. Саме в Москві понад 80 років тому визрів план нищення українців голодом.
82-гі роковини Голодомору — це привід нагадати собі про те, хто був і є нашими ворогами і вшанувати жертв комуністичного режиму і борців із червоною гідрою.
У школі був створено тематичний інформаційний стенд. На розкладці усі бажаючі могли ознайомитись з історичними матеріалами, свідченнями очевидців тих страшних подій. Сніп колосків, оповитий чорною стрічкою, та опале жовте листя – як символ зморених голодом українських душ.

|