ssz
Четвер, 06.05.2021, 21:04
Грицівська школа сприяння здоров'ю
Вітаю Вас Гість | RSS
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Меню сайту
Форма входу
Partners

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

Сайт Педагогічна преса

Головна » 2021 » Січень » 11 » Наказ про роботу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року
Наказ про роботу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року
12:07
НАКАЗЩодо роботи Грицвського закладу 

позашкільної освіти “Школа сприяння здоров'ю» 

у період обмежувальних протиепідемічних 

заходів з 08 до 25 січня 2021 року


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», розпорядження Грицівського селищного голови від 22 грудня 2020 року №155 “Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року”, з метою впорядкування роботи закладів освіти у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року,


Н А К А З У Ю:

1. Визначити та затвердити перелік осіб, які працюватимуть за гнучким режимом роботи з 08 до 25 січня 2021 року, забезпечивши при цьому належні результати, організацію навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, керуючись методичними рекомендаціями «Щодо організації проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій» підготовленими Хмельницьким ОІППО з урахуванням матеріально-технічних можливостей позашкільного закладу (додаток 1).

до 06.01.2021

2. Організувати при можливості роботу Грицівського закладу позашкільної освіти “Школа сприяння здоров’ю” в режимі реального часу через Інтернет, про що інформувати населення через паперові оголошення.

3. На період запровадження карантинних заходів призупинити проведення всіх масових заходів (навчальних, культурних, спортивних, методичних).

4. Інформувати здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

5. Допускати присутність працівників на робочих місцях лише у разі крайньої необхідності,


6. Керівникам гуртків:

6.1.Забезпечити виконання освітніх програм шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу її здобувачами.

6.2. .Керувати дистанційним навчанням вихованців: викладати матеріал у спільноті Viber, соціальній мережі Facebook, спілкуватись та надавати консультації гуртківцям в телефонному режимі тощо.

6.3. Скласти особисті індивідуальні плани самоосвіти, індивідуальні домашні завдання для вихованців, які готують експонати на заплановані обласні заочні виставки-конкурси “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”, “Знай і люби свій край”та включити до плану питання організаційно- педагогічної, науково – методичної роботи.

6.4. Скласти розклад роботи в онлайн-режимі гуртків, секцій, групових та індивідуальних занять, майстерень та інших заходів з урахуванням традиційних українських зимових свят, можливостей вихованців і педагогічних працівників закладу позашкільної освіти.-

6.5. Звітувати про виконану роботу згідно з індивідуальним планом адміністрації школи (за запитом).

6.6. Перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи та дзвінки.


7.Методисту Вознюк О.М.:

1.1. Організувати роботу в онлайн-режимі Грицівського закладу позашкільної освіти «Школа сприяння здоров’ю» у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року.

1. 2. Розмістити на сайті закладу та/або в соціальних мережах онлайн режим роботи закладу.

1.3. Здійснювати контроль за роботою керівників гуртків, дотримання ними вимог пункту 6 цього наказу.


8. Завгоспу Стецюку В.М.:

8.1. Встановити режим підвищеної готовності здобувачів освіти та працівників Грицівського закладу позашкільної освіти діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту для запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

8.2.Забезпечити безперебійне функціювання інженерних споруд, мереж, комунікацій.

8.3.Забезпечити проведення дезінфекції приміщень відповідно до рекомендацій ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України». 

8.4.Запровадити гнучкий режим роботи працівників,  запровадивши щоденний температурний скринінг працівників, необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушнички, серветки тощо (додаток 2).

8.5. Забезпечити збереження цілісність шкільного майна.

8.6. Забезпечити проведення регулярного провітрювання приміщень в денний час.

8.7. Обмежити доступ сторонніх осіб до будівель Грицівського закладу позашкільної освіти, усіх осіб, крім працівників закладу. Особистий прийом громадян проводити через засоби зв’язку, надавши про це інформацію для населення.

8.8. Забезпечити економне використання енергоносіїв при роботі закладу під час карантинних заходів.

8.9. Скласти та затвердити графік чергування технічного персоналу та адміністрації закладу в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року.


4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собоюДиректор Поліна ШАМПАНІНА

-


 


 

Переглядів: 19 | Додав: hrytsivssz | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Linux Foundation © 2021