ssz
П`ятниця, 09.06.2023, 01:43
Грицівська школа сприяння здоров'ю
Вітаю Вас Гість | RSS
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Меню сайту
Форма входу
Partners

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

Сайт Педагогічна преса

Головна » 2020 » Травень » 31 » Звіт директора
Звіт директора
21:13

Шановні присутні загальних зборів колективу Грицівського закладу позашкільної освіти “Школа сприяння здоров'ю”!

Сьогодні ми зібралися, щоб на загальних зборах колективу підбити підсумки роботи колективу та адміністрації закладу за 2019-2020 н.р.

Звітування керівника закладу здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальному закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Завдання такого звітування- забезпечити прозорість, відкритість, демократичність в роботі, залучення громадськості до співпраці.

Як директор закладу позашкільної освіти, у своїй діяльності протягом звітного періоду керувалася Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Статутом ГЗПО ШСЗ, Правилами внутрішнього трудового розпорядку для працівників ГЗПО ШСЗ, посадовими обов`язками директора, працівників ГЗПО ШСЗ, колективною угодою між адміністрацією та профспілковим комітетом ГЗПО ШСЗ.

Мій звіт будується на таких нормативних документах: наказ Міністерства освіти і науки України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28 січня 2005 р. № 55, Примірне положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. № 178.

Загальна інформація про Грицівський заклад позашкільної освіти “Школа сприяння здоров'ю”належить на правах власності територіальній громаді селища Гриців, е юридичною особою знаходиться за адресою смт. Гриців , вул. Миру,2.

В 2013 році позашкільний заклад було переведено з адреси вул. Леніна 17 в приміщення восьмирічної школи за адресою вул.Миру,2. Площа приміщення складає 1006 м2.

За період з 2014 по 2019рік в установі було перекрито 50% покрівлі, відремонтовано водовідвідну систему на покрівлі та встановлено нові водосточні труби'48 пм, обладнано внутрішній туалет, прокладено каналізацію, власними силами відремонтовано водопровід, зроблено ремонт фасаду та капітальний ремонт 10 кабінетів, проведено капітальний ремонт всього підвального приміщення в якому обладнали спортивну та актову зали (на матеріали 49 тис.грн., спонсорську допомогу надав Фонд зміцнення громад). В 2019 році встановлено новий котел та відремонтовано запасний, проведено капітальний ремонт котельні (залучено 96 тис.грн).

Будівля ГЗПО розташована на ділянці 0.07 га .Є технічний паспорт будівлі ГЗПО, свідоцтва на право власності на нерухоме майно і про державну реєстрацію.

Будівля Грицівського закладу позашкільної освіти “Школа сприяння здоров'ю” та внутрішні приміщення мають задовільний зовнішній вигляд.

Система водопостачання централізована, під’єднана до міської мережі комунального підприємства “ Аква”, каналізаційна система власне обслуговує “Аква”.

Опалення приміщення здійснюється від котельні на твердому паливі.

Система електрозахисту заземлена та «занулена».

Система пожежного захисту включає вогнегасники. Передбачені евакуаційні сходи. Приміщення забезпечене телефонним зв’язком та підключено до мережі інтернет.

Територія ГЗПО ШСЗ ззовні огороджена бетонним парканом, який знаходиться у задовільному стані. Територія озеленена кущами та деревами. Стан підходів та під’їздів задовільний. Територія ГЗПО у вечірній та нічний час освітлена.

Обладнано місце для сміття. Сміття з території регулярно вивозиться за рахунок бюджетних коштів згідно договору відділу освіти.

Кадрове забезпечення

Згідно зі штатним розписом на 2019-2020 навчальний рік у ГЗПО на 80 год. гурткової роботи працює 14 педагогічних працівників. З числа педагогічних працівників: основних - 3; сумісників - 11; адміністративно - управлінського персоналу — 2.

Розстановка педагогів здійснювалась відповідно до фахової освіти педпрацівників. При підборі нових педагогічних кадрів враховувалась фахова підготовка працівника.

Наш педагогічний колектив складається з творчих, талановитих людей, справжніх професіоналів. Аналіз якісного складу, освітнього рівня, ставлення до виконання професійних обов’язків педагогічних працівників (відповідальність, небайдужість, сумлінність, творчість, любов до своєї роботи) дозволяють зробити висновок про можливість проведення освітнього процесу в ГЗПО на високому рівні.

 

Організація освітнього процесу

 

Освітній процес ГЗПО спрямований на виконання основних положень тематичних, селищних, комплексних, регіональних, державних освітніх програм:

· державної Програми «Освіта»;

· державної Програми «Україна ХХІ століття»;

· державної Програми «Творча обдарованість»;

· обласної «Програми правової освіти вихованців”

· обласної програми «Обдаровані діти - надія України»;

· цільової програми дитячої та юнацької творчості «Я - ми - родина –Україна» на 2018-2022 р.

· цільової програми оздоровлення і відпочинку дітей закладів освіти.

Поступово виконуються основні положення ««Програми розвитку позашкільної освіти Грицівської ОТГ», з урахуванням сучасних проблем і конкретних можливостей ГЗПО з реалізації основних положень тематичних, комплексних, регіональних освітніх програм.

На базі закладу успішно впроваджуються проекти: “ Плекаємо простір творчості”

 

Методична робота

ГЗПО у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про мови», Конвенцією про права дитини, «Положенням про позашкільний навчальний заклад», Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», Національною доктриною розвитку освіти в Україні, Національною стратегією розвитку освіти України на 2012-2021 роки.

Метою інструктивно-методичної роботи є науково-методичне забезпечення завдань Концепції позашкільної освіти, що реалізується через постійне удосконалення навчально-виховного процесу, задоволення освітніх потреб педагогів ГЗПО, створення умов удосконалення фахової майстерності, особистісної самореалізації, оволодіння психолого-педагогічними знаннями і вміннями, технологіями навчання і виховання, методами аналізу власної педагогічної діяльності, засобами вирішення педагогічних задач, спрямованих на розвиток особистості вихованців.

З цією метою методистом ГЗПО розроблений пакет методичних матеріалів, який містить діагностичні анкети, схеми аналізу та самоаналізу занять гуртків, орієнтовні теми самоосвіти, плани роботи творчих груп.

Основними завданнями методичної роботи в ГЗПО є:

- підвищення іміджу закладу;

- пропаганда здорового способу життя;

- забезпечення ефективної методичної роботи;

- поширення передового педагогічного досвіду працівників навчального закладу шляхом друку матеріалів у фахових виданнях;

- створення умов для оволодіння педагогами інноваційними методиками з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу;

- виявлення, вивчення й оцінка результативності педагогічного досвіду в ГЗПО, узагальнення і поширення перспективних здобутків;

- розробка адаптованих та авторських програм.

Науково - методична проблема закладу в поточному навчальному році- «Вдосконалення системи роботи педагогічного колективу зі становлення креативної освіти вихованців засобами позашкільної освіти».

Основні завдання:

- Вивчення та узагальнення педагогічного досвіду педагогів закладу;

- Активізація співпраці з дитячими і молодіжними громадськими організаціями як центрами самореалізації особистості;

- Здійснення інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи;

- Розвиток та впровадження інформаційних технологій;

- Коригування системи внутрішнього контролю;

- Впровадження інноваційних форми організації освітнього процесу;

- Здійснення заходів щодо зростання рівня самоосвітньої діяльності педагогічних працівників.

Протягом навчального року було проведено: засідання педагогічні ради – 4; засідання методичної ради – 4; засідання творчих груп – 4.

Теми педагогічних рад визначалися пріоритетними напрямками роботи. Протягом 2019-2020н.р. розглянуті такі питання:

- вересень – Аналіз роботи за 2018-2019н.р. та завдання на 2019- 2020 н.р.

- грудень – «Створення здоров'язбережного освітнього середовища через спільну діяльність ГЗПО, сім'ї освітніх закладів Грицева: досвід діалогу і взаємодії”

- березень – «

- травень–«.

 

 

З метою обговорення актуальних питань організації освітнього процесу, вивчення і поширення кращого педагогічного досвіду в закладі працює Творча вітальня (керівник Вознюк О.М.). Вона об’єднуює педагогів за інтересами, створюються оптимальні умови для обміну досвідом, для творчих дискусій, виконання проектів.

Протягом року педагогічний колектив взяв активну участь конкурсах фахової майстерності:

- обласномій педагогічній виставці «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»;

- І етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти.

Протягом поточного навчального року керівники гуртків Порядко А.М. та Антонюк Т.Л. провели відкриті заняття гуртків “Я-актор”, “Ляльковий театр”, “Корисні звички.Навчання в русі”.

Педагогічні працівники закладу створили власні методичні розробки:

 • Мистецтво петриківського розпису (навчально-методичний посібник) (авт. Вознюк О.М., Оскома М.В.);

 • Навчальні програми для гуртків фізкультурно-оздоровчого напряму роботи. Збірник (авт.Поліщук А.В.);

 • Літо в наметах (Методичні розробки з організації роботи з дітьми в літньому наметовому таборі) (авт. Вознюк О.М., Шампаніна П.С.);

 • Позашкілля: інтерактивне навчання засобами ІКТ (авт.Швець М.Я.);

 • Вітраж: мистецтво у склі (навчально-методичний посібник) (авт. Вознюк О.М.)

Здійснюється методичний супровід педагогів, які працюють над методичною проблемою:

1. «Пошук і підтримка обдарованих вихованців засобами позашкільної освіти в умовах соціалізації особистості» - Швець Микола Якович, керівник гуртка “ПТМ”

2. Дослідно-експериментальна робота за темою «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» - Порядко Алла Михайлівна, керівник гуртків “Я-актор”, “Корисні звички.Навчання в русі”; Поліщук Альона Олександрівна, керівник гуртків оздоровчої фізкультури “Імідж”.

Атестацію пройшли троє педпрацівники керівники гуртків Порядко А.М, Антонюк Т.Л. та методист Вознюк О.М.

 

 

Організаційно - масова та виховна робота закладу

Організація виховної роботи в 2017- 2018 н.р. була спрямована на виконання закону України «Про позашкільну освіту», · державної Програми «Творча обдарованість», · обласної «Програми правової освіти вихованців”, · обласної програми «Обдаровані діти - надія України», · цільової програми дитячої та юнацької творчості «Я - ми - родина –Україна» на 2018-2022 р. ,· цільової програми оздоровлення і відпочинку дітей закладів освіти, Програми розвитку позашкільної освіти Грицівської ОТГ, проекту “ Плекаємо простір творчості”, планів виховної роботи в колективах гуртків, тематичних, комплексних, регіональних і освітніх програм за такими пріоритетними напрямами: громадське, морально - правове, екологічне, художньо - естетичне, патріотичне, фізичне і трудове виховання.

В цілому педагогічний колектив реалізовував завдання по створенню умов для всебічного розвитку вихованців, задоволення їх потреб у самовизначенні і творчій реалізації засобами науково- технічної творчості через гурткову, тренувальну роботу, організацію масової роботи в закладі.

В закладі в 2019-20 н.р. функціонували різноманітні гуртки:

 • “Я — актор”, “Корисні звички. Навчання в русі” - керівник: Порядко Алла Михайлівна;

 • “Ляльковий театр” - керівник: Антонюк Тетяна Леонідівна;

 • “Учнівське самоврядування” - керівник: Матвійчук Валентина Василівна;

 • “Англійський клуб” - керівник: Дубина Світлана Вікторівна;

 • “Умілі рученята” - керівник: Палій Оксана Іванівна;

 • “Студія “Мальва” - керівник: Годна Олена Володимирівна;

 • “Декоративно-ужиткове мистецтво” - керівник: Оскома Микола Володимирович;

 • “ПТМ”, “Винахідники-раціоналізатори” - керівник: Швець Микола Якович;

 • “Народні ремесла”, “Вмілі руки” - керівник: Дорошкевич Андрій Олександрович;

 • гурток оздоровчої фізкультури “Імідж” - керівник: Поліщук Альона Олександрівна;

 • “Клуб вихідного дня “Діалог”, “Вироби із природного матеріалу” - керівник: Шампаніна Поліна Сергіївна.

При планування та проведенні організаційно- масової роботи використовувалися різноманітні форми заходів: конкурси, змагання, виставки, виховні та тематичні бесіди, круглі столи, участь в суспільно-громадських акціях, конференції, конкурсно-розважальні програми, навчальні екскурсії, авторські виставки, демонстраційні запуски моделей, вікторини, майстер-класи, дні відчинених дверей на базі закладу для учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади.

Планування організації та реалізація плану виховної роботи ГЗПО ШСЗ проводилося за співпраці педагогічного колективу з батьківським активом. Залучення батьківської громадськості до життя гуртків та закладу підсилює освітній і виховний потенціал ГЗПО ШСЗ, допомагає зміцнити матеріально-технічну базу, сприяє вирішенню господарчих завдань, дотримання санітарно-гігієнічних норм, забезпечує необхідні умови для проведення масових заходів в позашкільному закладі. Велика увага приділяється ефективному оформленню і відповідному використанню кабінетів профільних гуртків під час проведення масових заходів. Керівники гуртків відвідували батьківські збори, проводили роз’яснювальну та індивідуальну роботу серед школярів. Діти та їх батьки запрошувалися на масові заходи.

Активізується робота щодо діяльності дитячого самоврядування колективу ГЗПО ШСЗ, яка покликана активно залучати вихованців до планування навчально-виховної роботи, сприяти розвитку демократичної культури, вихованню громадських патріотичних якостей культури, підтримки традицій навчального закладу.

Організаційно-масова робота була спрямована на розвиток особистості дитини, задоволення його пізнавальних потреб, змістовного відпочинку, стимулювання зростання технічної майстерності учнів, підвищення ролі науково-технічної творчості та її впливу на розвиток трудової активності учнів. Протягом року проводились ряд тематичних виставок у закладі.

Приділялась увага якісній підготовці і проведенню традиційних масових заходів, які розроблені в закладі, спрямовані на вивчення життєвого шляху та діяльності видатних постатей України, формують інтерес до поглибленого вивчення рідної мови, культури, традицій, до виховання поваги та гідності до свого народу, піднесення патріотизму.

Здійснюється співробітництво колективу ГЗПО ШСЗ з Українським державним центром позашкільної освіти, Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, відділом освіти Грицівської ОТГ, краєзнавчими музеями м.Шепетівка, с.Коськів, ВПУ№38, ВХПУ№19, ІРЦ та іншими громадськими організаціями та інституціями.

Постійно ведеться планомірна робота педагогічними працівниками ГЗПО ШСЗ щодо залучення дітей соціально - незахищених категорій до занять у творчих колективах, ведеться облік дітей з малозабезпечених сімей, з неповних сімей, дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з девіантною поведінкою, робота з якими знаходяться на постійному контролі у адміністрації закладу.

Вихованці ГЗПО ШСЗ підтримали селищні ініціативи: долучились до акції до Дня захисника України, акції під патронатом УПЦ (“Скринька Святого Миколая”, фестиваль колядок та віншувань”) ярмарок та виставок під час селищних заходів тощо.

Обдаровані вихованці закладу представили нашу громаду в обласних та всеукраїнських профільних заходах дитячої технічної творчості (відкритих конкурсах, виставках, фестивалях, турнирах). Найбільша кількість участі вихованців у масових заходах припадає на такі напрямки: виставки науково-технічної та декоративно-прикладної творчості, початково-технічне моделювання, дизайн.

Загалом станом на 31.05.2020р маємо переможців та призерів профільних заходів обласного та всеукраїнського рівнів.

Рівень заходів

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього:

Обласні заходи

7

10

19

36

Всеукраїнські заходи

1

3

2

6

Всього :

8

13

21

42

ГЗПО ШСЗ координує роботу з питань забезпечення участі вихованців та учнів шкіл громади в профільних заходах (на рівні області, регіону, країни), проводить методичний супровід, консультації для педагогів закладу та вчителів закладів освіти щодо подальшої участі в масових заходах.

 

Співпраця з батьківським активом та громадськістю

 

З метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку вихованців педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом, особливо батьківським активом. Батьки є соціальним замовником освітніх послуг ГЗПО ШСЗ, тому беруть активну участь в освітньому процесі.

Громадськість, батьківський актив беруть активну участь в роботі закладу та дають оцінку проведенню масових заходів та організаційно-масової роботи ГЗПО ШСЗ.

Планування організації та реалізація плану виховної роботи ГЗПО ШСЗ проводилося за співпраці педагогічного колективу з батьківським активом. Залучення батьківської громадськості до життя гуртків та закладу підсилює освітній і виховний потенціал ГЗПО ШСЗ, допомагає зміцнити матеріально-технічну базу, сприяє вирішенню господарчих завдань, дотримання санітарно-гігієнічних норм, забезпечує необхідні умови для проведення масових заходів в позашкільному закладі.

В подальшій роботі слід активно залучати батьківський актив до проведення загальних зборів, педагогічних бесід, «круглих столів», тематичних консультацій, організації спільного дозвілля, проведення днів відкритих дверей, організації різноманітних масових заходів протягом навчального року. Існує необхідність придбання комп’ютерної техніки для реалізації інформативно- комунікативних технологій, оновлення бази методичної та пізнавальної літератури.

Батьківська громадськість організовує участь в різноманітних заходах (Дні здоров'я, організація та супровід дітей під час екскурсій та заходів тощо).

І таку співпрацю ми повинні активно продовжувати.

 

Соціальний захист,

збереження та зміцнення здоров’я гуртківців та працівників закладу

 

Для забезпечення соціального захисту учасників освітнього процесу, організації безпечних умов навчання та роботи, в закладі здійснено наступні заходи:

-своєчасне проходження працівниками закладу щорічного профілактичного медичного огляду;

-проведення профілактичної роботи серед працівників закладу щодо здорового способу життя;

-поповнення медичних аптечок

-оновлення методичної бази інструкційно-профілактичноїроботи;

-проведення низки заходів під час Тижня охорони праці;

- утримання закладу у відповідному санітарно- гігієнічному стані (закупівля миючих та дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту, сертифікованих будівельних матеріалів);

-організація виховних заходів під час проведення Тиждня безпеки дитини;

-проведення контролю за дотриманням правил техніки безпеки учасників освітнього процесу.

 

Організація управлінської діяльності

Основні перспективні напрями діяльності адміністрації ГЗПО ШСЗ в поточному навчальному році були:

- збереження та розвиток мережі закладу з метою задоволення освітньо- культурних потреб учнівської молоді;

- поліпшення співпраці з суспільними інституціями та ЗЗСО з проблем позашкільної освіти;

- вивчення та узагальнення педагогічного досвіду педагогів закладу з організації навчально-виховного процесу;

- охоплення позашкільною освітою дітей з особливими потребами, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою їх соціальної адаптації;

- удосконалення системи проведення селищних масових заходів, організації масової роботи ГЗПО ШСЗ; організація дозвілля вихованців, учнів, слухачів, пошук його нових форм;

- посилення співпраці з дитячими і молодіжними громадськими організаціями як центрами самореалізації особистості;

- виховання в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, формування здорового способу життя вихованців, учнів і слухачів;

- здійснення інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи;

- розвиток та впровадження інформаційних технологій;

- оновлення матеріально-технічної бази ГЗПО ШСЗ відповідно до сучасних вимог.

До структури управлінських органів ГЗПО ШСЗ належать: адміністрація закладу (директор, методист, завгосп); органи громадського управління закладом (загальні збори трудового колективу ГЗПО ШСЗ, педагогічна рада, нарада при директорові); органи самоврядування (профспілковий комітет, методична рада).

Конкретний педагог і весь педагогічний колектив у цілому, батьківська громада, учнівське самоврядування спільно з адміністрацією ГЗПО ШСЗ вирішують питання планування, організації та координації навчально-виховного процесу.

Серед форм управлінської діяльності у нашому закладі найбільш вживаними є: адміністративні (наради, накази, розпорядження, інструктування, співбесіда) та колегіальні (ради, збори, наради, методичні об’єднання, творчі групи).

Станом на 31.05.2020 р. в 2019– 2020 н. р. в ГЗПО ШСЗ проведено 9 нарад при директорові, на яких в числі інших були розглянуті питання:

- запобігання травматизму учасників навчально-виховного процесу;

- організація роботи з обдарованими дітьми;

-стан профілактичної роботи з запобігання бездоглядності та правопорушенням вихованців;

- дотримання правил внутрішнього розпорядку;

- активізація роботи з батьківської громадою

- матеріально - технічне забезпечення позашкільного навчального закладу;

- використання інноваційних підходів в освітньому процесі;

- стан організації роботи з громадськими організаціями;

- робота педагогів закладу з самоосвіти;

- аналіз виконання рішень попередніх нарад та інші питання.

Протягом 2019-2020 н. р. станом на 31.05.2020 р. було видано 12 розпоряджень по ГЗПО ШСЗ, зміст яких відображав необхідність вирішення планових адміністративно - господарчих питань, організаційно – масової роботи позашкільного закладу та заходів щодо виконання розпоряджень по управлінню освіти.

В 2019-2020 н. р. станом на 31.05.2020 р. було видано 46 наказів з освітньої роботи ГЗПО ШСЗ, які були спрямовані на ефективну організацію освітнього процесу закладу, вирішення основних педагогічних, управлінських та адміністративно - господарчих завдань закладу.

Проведено засідання загальних зборів трудового колективу ГЗПО ШСЗ, на які було винесено важливі питання функціонування закладу.

Розуміючи сучасні вимоги, адміністрація закладу намагається більшість рішень приймати на основі врахування думки колективу й інтересів справи, намагається створити такий мікроклімат, коли успіхи кожного педагога сприймаються позитивно, ініціатива та самостійність підтримується. Проблеми обговорюються й виробляються найбільш оптимальні варіанти рішень. Враховуючи великий досвід та високу професійність більшої частини колективу педагогів, адміністрація надає їм більше самостійності, можливості працювати на довір'ї. І всі вони здійснюють велику і необхідну роботу по впровадженню освітнього процесу.

Методична рада та педагогічна рада ГЗПО ШСЗ протягом навчального року працювали за затвердженим планом роботи. На засіданнях були розглянуті актуальні питання розвитку закладу.

Завдяки цілеспрямованій діяльності адміністрації та органів громадського управління проводилося оцінювання якості роботи керівників гуртків та адміністрації (якісного відношення до своєї справи, дотримання етики, психологічне вивчення особистості педагогів), спільне планування та проведення масових заходів. Це дало можливість уникнути непорозумінь протягом навчального року. Розподіл педагогічного навантаження, формування управлінського резерву, стимулювання праці, доцільність розстановки кадрів для врядування закладом – завжди на порядку денному адміністрації та органів самоврядування закладу.

Плідна діяльність та педагогічна культура педагогів, систематична праця всіх ланок самоврядування та адміністративного керівництва сприяла встановленню в колективі нормального морально – психологічного клімату.

 

Господарча робота та матеріально- технічне забезпечення

Фінансово - господарська діяльність ГЗПО ШСЗ здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно - правових актів.

Організація освітнього процесу ГЗПО ШСЗ фінансується з бюджету Грицівської громади (енерго- та теплоносії, заробітна плата та видатки ).

Адміністрація закладу приділяє значну увагу питанням поповнення матеріально-технічної бази, дотримання санітарно-гігієнічних норм, забезпеченню необхідних умов для проведення масових заходів в позашкільному закладі, оновленню методичної літератури (посібників, підручників, тощо).

Проведений ремонт котельні, здійснено ремонт меблів та навчальних кабінетів, відремонтовані та налаштовані навчальні прилади та інструменти для проведення гурткових занять.

На завершення свого звіту хотілося б подякувати всім працівникам закладу, благодійними організаціям та фізичним особам- підприємцям, батьківському активу – всі ми разом приклали максимум зусиль для ефективної організації навчально- виховного процесу.

В той же час треба відзначити недоліки та невирішені проблеми, на які необхідно направити зусилля у 2020 – 2021 навчальному році:

1. Посилити роботу з батьківським активом щодо співпраці для покращення та вдосконалення матеріально - технічної бази закладу.

2. Активізувати діяльність по залученню в гуртки дітей соціально- незахищених категорій, учнів з девіантною поведінкою.

3. Впроваджувати інноваційні форми організації освітнього процесу.

4. Вдосконалювати систему роботи з патріотичного виховання гуртківців.

5. Здійснення заходів щодо зростання рівня самоосвітньої діяльності педагогічних працівників.

6. Корегувати систему внутрішнього контролю.

7. Систематизувати матеріали вивчення та узагальнення передового досвіду роботи педагогів та педагогічного колективу в цілому.

Переглядів: 153 | Додав: hrytsivssz | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Архів записів
Block title
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Linux Foundation © 2023